Menu
Your Cart
Широкий асортимент тканин для спеціального, форменого та одягу сфери HoReCa

Про компанію


На сьогоднішній день ми – компанія з величезною мережею партнерів по всій Україні. Ми зацікавлені у стабільній співпраці зі швейними підприємствами, які працюють над власним удосконаленням та піклуються про якість продукції ринку легкої промисловості, адже точно знаємо, що якість спецодягу визначає тканину.

Ми постачаємо текстильну продукцію безпосередньо від фабрик виробників. На кожному з етапів виробництва продукція проходить суворий контроль якості. Вся продукція, яку ми поставляємо, має «Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи Міністерства охорони здоров'я України», а окремі тканини також мають «Протоколи випробувань».

У нас представлений широкий асортимент тканин для спеціального, форменого та одягу сфери HoReCa. Запропоновані нами тканини характеризуються гарними гігієнічними властивостями, практично не скочуються, не виділяють текстильний пил, стійкі до механічного впливу, дії світла, не ліняють, не руйнуються при багатократному промисловому пранні, дають мінімальний відсоток усадки.

Для фарбування тканин застосовуються якісні фарбники, що забезпечують збереження кольору виробу протягом тривалого часу. Наші тканини мають широку кольорову гаму.

Про компанію
Наші переваги
працюють для Вас
Top Right Pattern
01
Пошук джерел
Пошук джерел
Представлений широкий асортимент тканин
Кожен сезон Спецтекстиль отримує та пропонує нові тканини та оздоблення від наших партнерів.
Bottom Left Pattern
02
Розробка
Розробка
Текстильна продукція безпосередньо від виробників фабрик
Ми аналізуємо, та підтримуємо наших місцевих постачальників, відстежуючи їх від стадії прототипу до зразків продавця, забезпечуючи правильне співвідношення якості продукції та ціни.
Top Right Pattern
03
Виробництво
Виробництво
Виробництвo продукції проходить суворий контроль якості
Ми стежимо за всім виробничим процесом, виробничою документацією, перевіркою якості одягу та тканин і стежимо за дотриманням необхідних термінів постачання.
CategoryNameFiltersName ☝ Спецтекстиль - тканина оптом в широкому асортименті
CategoryNameFiltersName ✅ Спецтекстиль - тканина оптом в широкому асортименті ⚡ Доставка напряму від фабрик виробників ⭐ Оптимальні ціни та найкраща якість